شما میتویند برای سوالات خود  از طریق ایمیل سنجه با واحد طراحی در میان بگذارید .

مشاوره رایگان

بنا به سیاست های سنجه ریس ما شما هستید و مشاوره  و کسب اطلاعات به صورت دقیق و حرفه ای حق شماست حتی اگر نمیخواهید با سنجه همکاری داشته باشید طراحان سنجه بر این باور هستند که هر گفتمانی رشد فردی و گروهی را تقویت می کند.ما هر لحظه با شما هستیم برای موفقیت شما

طراحان سنجه

همان طور که میدانید سنجه بر پایه مجازی بودن فعالیت داره و تمامی نیروهای حرفه خودش رو هم به صورت دورکاری مدیریت میکنه البته لازم به ذکر است برای جذب نیرو گروه سنجه آزمون های سختی رو برای راستی آزمای از کارکنان خودش میگیرد . و تمامی طراحان به صورت سه دسته ای فعالیت می کنند که شمال دسته ساخت کاتالوگ و دسته ساخت لوگو . دسته طراحی کارت ویزیت و پستر ها و قالب های شبکه های مجازی تقسیم میشوند . با مدیریت آیدا صراحی که دانش آموخته گرافیک است مدیریت می شود .

زمان تحویل طراحی

بر اساس نوع کار و تعدادخروجی قبل از اخذ قرار داد زمان مورد نظر برای توحیل پروژه به شما داده میشود این زمان شامل سه زمان است 

مرحله اول کار بعد طراحیی برای بازبینی داده میشود مرحله دوم کار برای تایید مجدد شما داده میشود مرحله سوم بعد تایید مدیر سنجه از نظر کیفیت به شما ارسال میشود و شما در مرحله تایید دوم هزینه های جاری را پرداخت میکند قبل پرداخت رضایت کامل شما بایدصورت بگیرد.

قانون کپی رایت

با گذشت زمان پیشرفت تکنولژی رفته رفته کار طراحان ما سخت میشود .چرا که طراحی ها ما نزدیک به طراحی های خارجی و داخل است و تمام تلاش گروه سنجه این است تا طرحی که آماده میشود در بازار های طراحی دیده نشده باشد اما این تلاش ها خیلی نزدیک است و برای همین مدیریت سنجه قانون صاحب سبک در طراحان را ایجاد کرده تا هر طراحی سبک خاص و متفاوتی را ارائه داد به نام ۀن طراح در سایت ثبت و با هزینه متفاوت فروخته شود.

جذب نیرو طراح

ما افتخار میکنیم به جذب نیروهای طراح جوان و خلاق .این موضوع همیشه در دستور کار سنجه قرار گرفته تا بین طراحان ما همیشه رقابت باشد سنجه طراحان تایید شده را با قانون نظر سنجی مشتری و مدیر از نظر کیفیت رتبه بندی میکند . در این خصوص سنجه همیشه به دنبال نیروهای خلاق است .طراحان جوانی که دوره های مقدماتی طراحی را گذراندن یا مشغول به تحصیل در رشته گرافیک هستند را  به صورت کار آموز جذب می کند و بعد گذارندن دوره اولیه و تایید کارهای طراحی شده از سمت مدیر اجرای وارد گروه طراحان میشود . 

شرایط کاری طراحان در سنجه

شرایط کاری گروه سنجه برای همه نیروهای خودش یکسان است .ما نیروهای طراحی خود را به صورت دور کار جذب میکنیم و بر اساس پروژه ها طراحی شده از سمت طراح  و نسبت به خروجی ها هزینه ماهانه ای را به حساب نیروها واریز میکنیم.

جذب نیرو در کدام شهرها صورت میگیرد.

جذب نیرو در تمام کشور صورت پذیر است و هیچ محدودیتی نسبت به مکان های جغرافیای نیست .

اطلاعات

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت طراحی ها چه به صورت ایمیل و چه تلفنی و هرجای که در شبکه های اجتماعی مارا دنبال میکنید استعلام بگیرید.