سنجه

سنجه

گروه طراحی مجازی سنجه با هدف انجام خدمات سریع، ارزان و با کیفیت بصورت آنلاین،در زمینه های ساخت انواع انیمیشن های دو بعدی،تدوین ویدیو،طراحی داخلی، طراحی انواع لوگوهای تجاری و مشاوره تبلیغاتی، خدمات می دهد. ما مفتخر هستیم که در کنار شما محصولات و خدماتی که دارید را به صورت حرفه ای بِرند کنیم . تا شما بتوانید به مشتریانتان به صورت متفاوت و خاص معرفی کنید، تا نه تنها فروش بالای داشته باشید، بلکه رضایت مشتری ها را جلب کنید، و بهتر دیده شوید .
به ما اعتماد کنید ، ما در کنار شما هستیم.

گروه طراحی مجازی سنجه

از سال ١٣٩٨ به عنوان شرکت طراحی و دیجیتال مارکتینگ  با هدف کمک به کسب‌وکارها و ایجاد زیرساخت مناسب برای کسب‌وکارهای اینترنتی و آنلاین شکل گرفتیم که در طی این سال‌ها با کارفرمایان و برندهای مطرحی افتخار همکاری داشتیم که تمام نتایج تا به امروز، گویای فعالیت درخشان تیم ما و همکاران عزیزمان بوده…

آرتین ارگنجی

کارشناس شبکه های کامپیوتری
مدیر و بنیان گذاری گروه طراحی مجازی سنجه​

سخن مدیر :

همه ی ما رویاهایی داریم برای امید به آینده، گاهی تلاش میکنیم تا به دست آوریم و گاهی هم دلخوش میشویم به معجزه ! اما امیدوار هستیم .
ما تلاش میکنیم برای آرزوهایمان .

گروه سنجه از افراد بومی و متخصص کشور عزیزمان تشکیل شده که در تلاش برای برند شدن محصولات ایرانی است  چه در ایران چه در خارج کشور.

 سنجه با قابلیت های بسیار و انعطاف در خدمات ،بهترین گزینه برای برند شدن محصولات شما است ، سنجه با بهره گیری خدمات آنلاین توانسته کسب و کارهای خارج کشور را جذب کند ، ما مشتریانی از کشورهای حاشیه خلیج همیشگی فارس ،اتریش ، مالزی ، استرالیا ، امریکا داریم. و به صورت خدمات از راه دور با ما  در ارتباط هستند.

گروه سنجه یکی از بهترین خدماتی که میتواند به شما ارائه دهد چه در ایران چه در خارج کشور گارانتی رضایت خدمات است ، به این معنی که اگر از خدمات سنجه رضایت نداشتید میتوانید هزینه ای پرداخت نکنید ، سنجه قبل از پرداخت هزینه خدمات را به صورت کامل برای شما ارسال می کندو بعد رضایت شما پرداخت صورت میگیرد ،این موارد فقط برای بخش انیمشن سازی به دلیل بزرگی تیم  ساخت انیمشن لحاظ نمی گردد .

 

متخصصین سنجه

محمد علیزاده

کارشناس معماری
طراح معماری داخلی

مانی رضایی

کارشناس گرافیک
 لوگو و ست اداری سنجه

آرتین ارگنجی

کارشناس شبکه های کامپیوتری
 تدوین و انیمیشن سازی سنجه

یلدا رضایی

کارشناس مدیریت تبلیغات
 مشاوره کسب کار